Spolupracovali sme s úspešným EDA SALÓNOM z Nitry!

Spolupracovali sme s úspešným EDA SALÓNOM z Nitry!

Tvorba webových stránok je jedným z hlavných pilierov našej činnosti. Aj preto sme veľmi radi, že si nás na spoluprácu prizval EDA SALÓN, sídliaci v Nitre. Ich hlavnou požiadavkou bolo vytvoriť web, ktorý by salón elegantne a zaujímavo odprezentoval. Pri dizajne sme preto stavili na jednoduchosť, precíznosť a vizuálnu jednotu.

Na http://www.eda-salon.sk/ nájde zákazník všetko, čo potrebuje, aby ho návšteva webovej stránky inšpirovala k samotnej návšteve salónu. Kontaktné údaje o pracovníkoch dopĺňajú fotografie, ktoré vzbudzujú dojem dôveryhodnosti a profesionality. Vzhľadom na to, že salón poskytuje komplexné služby v oblasti krásy, bolo potrebné ich sprehľadniť do niekoľkých kategórií. Dôležitým prvkom webovej stránky je tiež galéria, zobrazujúca útulný interiér EDA salónu a aj samotný exteriér pre ľahšie orientáciu zákazníkov.

Výnimočný salón si žiada prepracovanú webovú stránku – to rozhodne platí v prípade EDA SALON NITRA. Ide o profesionálne kaderníctvo v centre Nitry, ktoré sa o svojich zákazníkov stará viac ako 20 rokov. Svoju činnosť rozšírilo aj na nechtový dizajn a kozmetiku. V tíme pôsobí niekoľko skúsených a mimoriadne úspešných kaderníkov. Skúsený Sean Kasumovič si vybudoval skvelé meno doma i vo svete a vyhral niekoľko desiatok súťaží. Už niekoľko rokov tvorí súťažný tím so Simonou Urbanovou a spoločne sa stali majstrami Európy v kaderníckej súťaži.  V salóne pôsobí aj špičková vlasová stylistka Iva Heřmanová, držiteľka niekoľkých ocenení. Všetci členovia tímu EDA SALÓNU sú skúsení profesionáli, ktorí vašu návštevu urobia nezabudnuteľným zážitkom.

Želáme veľa úspechov a spokojných zákazníkov!