Služby – tvorba webstránok a e-shopov

Prehľad služieb

Prvým krokom pri rozhodnutí vstúpiť do sveta marketingu je analyzovanie a porovnávanie konkurencie. Zistenia, štúdie a porovnávania vytvoria obraz o vašich kvalitách a možnostiach ako byť lepšími a preraziť na trhu. O túto analýzu sa postaráme za Vás, predložíme zistenia, námety, myšlienky a poskytneme najširší prehľad trhu.

Propagácia je dôležitá a nemali by ste na ňu zabúdať! Určite máte svoje sny a predstavy aké chcete svojim predajom splniť. Povedzte nám o nich a my sa vynasnažíme splniť ich čo najlepšie.  Pomôžeme vám správne si vytýčiť ciele a navrhneme proces ich plánovania. Zakomponujeme predstavy o prvkoch a aktivitách najúčinnejšej propagácie.

Radi by ste sa prezentovali, no hľadáte najúčinnejšiu cestu? Ako na to? Stačí ak nám popíšete vaše predstavy a ciele, ktoré by mala marketingová kampaň splniť a my sa už o zvyšok postaráme. Predstavíme návrhy a zakomponujeme tie najvhodnejšie prvky. Najmodernejšia a najúčinnejšia forma online kampaní zaručene prinesie nových fanúšikov či potenciálnych zákazníkov a tradičná forma kampaní zapôsobí hlavne vizuálnym efektom.

Aby ste sa dokázali prezentovať okolitému svetu v tom najlepšom svetle, potrebujete dať svojej spoločnosti jednotný vizuálny dizajn. Naše skúsenosti vám pomôžu označiť súhrn pravidiel, ako sa prezentovať vo svojom okolí, ako udržiavať dobré vnútro firemné vzťahy, zabezpečiť systém komunikácie so svojimi zákazníkmi a ako podporiť silné stránky firmy a odlíšiť sa od konkurencie. Vytvorte zo svojej firmy značku, ktorá sa uloží v pamäti vašich zákazníkov a stane sa nezabudnuteľnou.

 

 

Prehľad služieb

Nebaví vás už tápať na poli online marketingu? Máte pocit, že prichádzate o zákazníkov kvôli neatraktívnej alebo žiadnej web stránke? Príďte k nám a my vám vytvoríme na mieru šitý web alebo e-shop, vďaka ktorému bude váš marketing rásť

Zdá sa vám, že Vašej www stránke niečo chýba alebo chcete držať krok s trendmi súčasného webdizajnu? Navrhneme pre Vás grafiku od najmenších ikon až po kompletný webdizajn a to všetko v stopách najmodernejších trendov roku 2017.

Webstránka ktorou prezentujete vašu firmu by mala spĺňať štandardy, ktoré sú v dnešnej dobe nevyhnutné. Nielenže by mala fungovať rýchlo a šliapať ako švajčiarske hodinky, ale potrebný je aj dizajn, ktorý sa automaticky prispôsobí zariadeniu, na ktorom návštevníci prezerajú web stránku. Samozrejmosťou je, že aj túto dôležitú vlastnosť pre váš web vieme aplikovať.

Nemáte čas venovať sa svojej web stránke na 100% ? Nechajte to na nás, o všetko sa postaráme včas, s prehľadom a hlavne správne.  Zabezpečíme spravovanie a aktualizovanie obsahu podľa vašich požiadaviek a vy sa tak môžete naplno venovať podnikaniu.

 

 

Prehľad služieb

Originálne, jedinečné a vkusné logo môže prezentovať aj vašu firemnú identitu. Radi Vám navrhneme a vytvoríme to pravé, profesionálne logo, ktoré vzbudí dojem u vašich zákazníkov a stane sa nezameniteľným. Podľa požiadaviek pripravíme podklady a predstavíme kvalitne vypracované návrhy pre vašu budúcu prezentáciu firmy.

Zviditeľnite sa! Ukážte sa vo svete konkurencie a buďte neprehliadnuteľný. Ako na to? Stačí, ak nám poviete o svojich plánoch a my vám pomôžeme priniesť nových potenciálnych zákazníkov. Zistíme zámer a oslovíme verejnosť vďaka rôznym druhom reklamy či už v internetovej, tlačenej, rozhlasovej alebo televíznej podobe. Predvedieme naše návrhy a spolu s vami vyberieme tú najefektívnejšiu formu.

„Prvý dojem“ – najdôležitejší moment a prvotný kontakt s potenciálnym zákazníkom. Ľudia hodnotia to, čo vidia, preto stavte na istotu a ponúknite im kvalitný vizuálny kontakt či už prostredníctvom webu, katalógu, sociálnych sietí a pod. Oslovte nás a my pre vás vytvoríme kvalitný fotografický materiál, ktorý budete môcť použiť v rôznych podobách a  formátoch.

Prezentujete vaše produkty a chcete ich ukázať v čo najlepšom svetle? My vám poskytneme službu profesionálneho fotografovania a vytvoríme originálne fotografie vašich produktov. Neadekvátna kvalita dokáže ľahko odradiť zákazníka, čo v takomto prípade vedie k celkovej strate jeho záujmu. To však vieme účinne zmeniť a hlavne zapôsobiť naň vďaka presvedčivej, pravej a jedinečnej produktovej fotografii.

 

 

Referencie